ZÁKLADNÍ INFORMACE O NAŠÍ FIRMĚ


Firma se zabývá nákupem a prodejem ojetých vozidel od roku 1996. Za tuto dobu jsme získali všechny informace a zkušenosti, které jsou zapotřebí k úspěšnému podnikání v tomto oboru. Zajímavou informací pro naše eventuální budoucí klienty je jistě skutečnost, že za celou dobu existence firmy jsme neřešili ani jednu reklamaci, vedoucí k vrácení vozidla či k soudnímu sporu. Naším krédem vždy bylo neprodávat vozy za každou cenu, ale nabízet klientům takové služby, aby se k nám příště opět vrátili, a to i za cenu toho, že při prvním setkání se nám nepodařilo najít pro ně vhodné vozidlo.

Samozřejmostí se i u nás stala například stálá nabídka vozidel prodávaných v našem autobazaru na internetových stránkách, ať už našich, které jste právě navštívili, ale i dalších, souvisejících s obchodováním s vozidly.

Naši zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky leasingových společností, se kterými máme uzavřené smlouvy o zajišťování finančních služeb. Jako příklad našich leasingových partnerů můžeme uvést třeba GE Money Auto, u které je naše firma zařazena díky dlouhodobé bezproblémové spolupráci do skupiny, ve které můžeme zajistit našim klientům spoustu výhod( např. možnost minimální akontace, větší šance na získání leas. smlouvy, rychlejší jednání atd. ), dále S-Auto leasing, Cetelem, HomeCredit, ale i jiné, menší společnosti. Pokud přijdete s tím, že máte svoji oblíbenou leasingovou společnost, jsme samozřejmě připraveni respektovat i takovou možnost.

Leasing není jistě jedinou variantou, kterou lze zvolit při koupi auta, proto spolupracujeme i s firmami a bankovními ústavy, které poskytují půjčky nebo tzv. spotřebitelské úvěry na koupi vozu. Opět můžeme pro ilustraci jmenovat ČS Spořitelnu, ČSOB atd. I v tomto případě není problém se dohodnout na profinancování Vámi určenou firmou.

Součástí prodeje automobilů se stala i možnost uzavřít smlouvu o povinném ručení nebo havarijní pojištění přímo v autobazaru. Ani v tom nejsme vyjímkou, máme oprávnění uzavírat pojistné smlouvy pro Českou pojišťovnu, Českou podnikatelskou pojišťovnu pojišťovnu, Generali, Axa aj.

Také případným zájemcům o prodej vozidla jsme připraveni poskytnout pokud možno ideální služby při zprostředkování prodeje. Za stání vozu v našem autobazaru se neplatí žádné poplatky. Naše provize činí 3% z ceny vozu. Vůz si můžete kdykoliv odvézt a eventuálně ho znovu postavit do autobazaru dle Vašich potřeb. Váš vůz bude vždy samozřejmě bezplatně zveřejněn na mnoha internetových portálech, které se zabývají ojetými automobily( pokud ovšem nebude Vaším přáním opak ). Postaráme se i o kosmetickou přípravu vozu na prodej. Podpisem zprostředkovatelské smlouvy se taky zbavujete celé administrativní procedury, potřebné k přepisu auta z jednoho majitele na druhého. Všechny úkony už za Vás obstaráme my. Náš autobazar je pojištěn proti krádeži, vandalismu i živelným pohromám (požár, kroupy) u pojišťovny Kooperativa a.s..

Nabízíme také možnost přímého výkupu Vašeho vozu nebo jeho použití jako protiúčtu při koupi jiného. V obou těchto případech přebíráme veškerou odpovědnost za stav Vašeho auta při prodeji na sebe.