INFORMACE A RADY ZÁKAZNÍKŮMCo potřebujete k prodeji vozidla:

  - být majitelem vozidla, nebo mít ověřenou plnou moc k prodeji od majitele
  - vozidlo musí být po právní stránce způsobilé k prodeji, to znamená že nesmí být zatíženo žádným závazkem
     (leasing, úvěr, spoluvlastnictví, zástavní právo aj.)
  - vozidlo musí mít platný český TP, popřípadě OTP a emisní knížku
  - vozidlo musí mít platné povinné ručení


Prodej vozidla komisním způsobem

Výhodou tohoto způsobu je, že si sami určíte, za jakou cenu se bude vozidlo nabízet a tuto cenu, poníženou pouze o naši provizi, po prodeji také obdržíte. Samozřejmě Vám se stanovením ideální ceny v případě zájmu rádi pomůžeme. Vozidlo si můžete z autobazaru kdykoliv odvézt, jedinou výjimkou je případ, kdy už máme složenou závaznou zálohu od kupujícího. Za stání v našem autobazaru neplatíte žádné poplatky. Autobazar je pojištěn u pojišťovny Kooperativa a.s. pro případ krádeže, vandalismu, požáru i živelných pohrom.


Výkup vozidla a protiúčet

V případě zájmu můžeme od Vás vozidlo vykoupit za hotové. Taktéž ho lze použít jako protiúčet nebo akontaci při koupi jiného vozu v našem autobazaru. Je nutné splnit stejné podmínky jako při komisním prodeji vozidla.


Koupě vozidla za hotové

Při koupi vozidla za hotové nebo s financováním platí u nás vždy stejná cena, za kterou je vozidlo nabízeno. V případě koupě za hotové je potřeba znát iniciály kupujícího a vzít sebou potřebnou hotovost. Autobazar zajistí řádné odhlášení vozidla z předchozího majitele na kupujícího a následné předání dokladů kupujícímu.


Koupě vozidla s platbou převodem financí na účet

Při koupi vozidla s převodem financí na účet platí stejné podmínky jako u platby v hotovosti, pouze s tím rozdílem, že vozidlo bude kupujícímu předáno až v okamžiku, kdy budou peníze připsány na účet autobazaru.


Koupě vozidla na splátky

Do 60 minut můžete odjíždět z našeho autobazaru s vozidlem koupeným bez nutnosti mít vlastní finanční prostředky. Přímo u nás Vám vyřídíme úvěr s možností výběru minimálně ze tří nabídek různých poskytovatelů úvěrů. Možnost nulové akontace, ale také použití Vašeho vozidla jako akontace nebo první splátky, možnost předčasného splacení úvěru bez sankcí(poplatek max. 1% z financované částky v okamžiku doplacení).K úvěru nepotřebujete žádné ručitele, pouze dva doklady totožnosti a 60 minut času.
Fyzická osoba - občanský průkaz, řidičský průkaz
Fyzická osoba-podnikatel - občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, živnostenský list, registrace k DPH
Právnická osoba - Výpis z obchodního rejstříku, registrace k DPH, občanský průkaz osoby oprávněné jednat jménem firmy


Pojištění vozidel

Přímo v autobazaru Vám zajistíme povinné ručení i havarijní pojištění za nejnižší ceny na trhu, a to bez navýšení za stejnou cenu jako přímo v pojišťovně. Výběr minimálně ze čtyř pojišťoven. Pojistíme Vám i vozidlo, které jste nekoupili u nás.


Garance původu vozidla

U všech vozidel, prodávaných v našem autobazaru, ověřujeme podle VIN možnost, že je vozidlo v databázi Policie ČR nebo některé leasingové společnosti. Můžeme zprostředkovat kompletní ověření původu vozidla.


Záruky

Na zakoupená vozidla lza uplatnit standartní záruky dané zákonem. V některých případech může prodávající poskytnout vyšší záruky, což bývá uvedeno v informacích ke konkrétním vozidlům.